OFERTA NR
57204
OFERTA DODANA: 2018-04-25
PRACODAWCA: APS Energia S.A.
MIEJSCE PRACY: Stanisławów Pierwszy / mazowieckie
Konstruktor (AutoCAD)

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie dokumentacji mechanicznej urządzeń;

  • tworzenie wykonawczej dokumentacji mechanicznej;

  • wykonywanie rysunków ogólnych i szczegółowych;

  • aktualizowanie dokumentacji mechanicznej w trakcie procesu produkcji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym lub pokrewne;

  • znajomości programu AutoCAD 3D;

  • umiejętności projektowania w płaszczyźnie dwuwymiarowej oraz w układzie przestrzennym;

  • umiejętności projektowania z wykorzystaniem funkcji: płaszczyzna papieru, płaszczyzna modelu;

  • umiejętności tworzenia rysunków technicznych detali oraz tworzenia rysunków złożeniowych;

  • znajomość podstaw elektroniki będzie mile widziana;

  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielności w działaniu.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dofinansowanie karty Mulisport.