OFERTA NR
57227
OFERTA DODANA: 2018-04-21
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Poznań – warsztat stacjonarny / wielkopolskie
Technik Serwisu

OPIS STANOWISKA:
Za co będziesz odpowiedzialny:
  • wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych,
  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności.
  • przetwarzanie wózków widłowych zgodnie z wytycznymi,

WYMAGANIA:
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi wózków widłowych spalinowych, elektrycznych lub maszyn przemysłowych,
  • ważnego prawa jazdy kat. B.
  • umiejętności obsługi podstawowych programów Windows,
  • wykształcenia kierunkowego technicznego,

OFERUJEMY:
Co oferujemy:
  • opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • profesjonalne narzędzia pracy.
  • stabilną i ciekawą pracę na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,