OFERTA NR
57245
OFERTA DODANA: 2018-04-23
PRACODAWCA: INTITEK Polska Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Poznań / wielkopolskie
Programista Elektroniki Pojazdowej

OPIS STANOWISKA:
TWOJE OBOWIĄZKI

  • Programowanie sterowników i logiki układu w pojazdach

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

  • Konsultacje z działem konstrukcji elektrycznej

  • Tworzenie i adaptacja modułów systemu

  • Optymalizacja software’u

WYMAGANIA:
WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektryka, elektronika, elektrotechnika)

  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub/i niemieckiego

  • Znajomość środowiska LogiCAD, MatLab/ Simulink lub/i podobnych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z multiplexerami i elektroniką pojazdową

OFERUJEMY:
OFERUJEMY

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie

  • Profesjonalne szkolenia

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę

  • Elastyczny czas pracy