OFERTA NR
57405
OFERTA DODANA: 2018-05-21
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Poznań / wielkopolskie
Technik Serwisu

OPIS STANOWISKA:
  • sporządzanie dokumentacji z prowadzonych napraw,
  • diagnoza i naprawa urządzeń elektronicznych,

WYMAGANIA:
  • podstawowej znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania i chęci rozwoju w dziale serwisu,
  • wykształcenia technicznego (elektroniczne, mechatroniczne, elektryczne),
  • Od Kandydatów oczekujemy:
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności diagnozowania usterek i czytania schematów elektrycznych,

OFERUJEMY:
  • szkolimy "na miękko" i techniczne,
  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport,
  • do you speak English? - wspieramy naukę języka angielskiego,
  • Co oferujemy:
  • szerokie portfolio projektów z branży Smart Home,
  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • zadaniowy tryb pracy,
  • pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik. Po pracy chętnie się integrujemy.