OFERTA NR
57449
OFERTA DODANA: 2018-05-16
PRACODAWCA: APS Energia S.A.
MIEJSCE PRACY: Stanisławów Pierwszy / mazowieckie
Inżynier ds. wsparcia technicznego sprzedaży

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie w procesach realizacji zamówienia produktów firmy;

  • przygotowywanie ofert handlowych, konfiguracji i doborów technicznych produktów firmy; przygotowywanie dokumentacji przetargowych;

  • współpraca z działami produkcji i logistyki firmy;

  • ścisła współpraca z kierownikami projektów handlowych, wsparcie projektów i współpraca z Klientami w tematach wskazanych przez inżynierów sprzedaży;

  • tworzenie dokumentacji, prezentacji i innych wymaganych materiałów techniczno-handlowych dla Klientów ;

  • przygotowywanie marketingowych materiałów technicznych związanych z produktami firmy (prezentacje, specyfikacje techniczne itd.);

  • udział w uzgodnionych szkoleniach, prezentacjach i spotkaniach z klientami, próbach odbiorczych, w miejscu pracy jak i poza nim;

  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: student / studentka studiów inżynierskich lub magisterskich w tematyce elektrotechniki lub energetyki. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność pracy nad dokumentacją techniczną z dużą ilością parametrów;

  • znajomość języka angielskiego i/lub języka rosyjskiego na poziomie min. B1. Inne języki mile widziane.

  • umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej organizacji w ramach umowy o pracę;

  • premię roczna jako wynik pracy nad celami indywidualnymi;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika z możliwością doubezpieczenia członków rodzin;

  • dofinansowanie karty Multi sport;

  • dofinansowanie lektoratów z języka angielskiego i/lub rosyjskiego.