OFERTA NR
57535
OFERTA DODANA: 2018-05-26
PRACODAWCA: Adecco Poland Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Bytów / pomorskie
ELEKTRYK / INŻYNIER ELEKTRYK

ZADANIA:
- prowadzenie i organizacja prac przy urządzeniach elektroenergetycznych
- kontrola, przeglądy maszyn i urządzeń elektrycznych
- nadzór nad gospodarką elektroenergetyczną.

OCZEKIWANIA:
- wykształcenie średnie / zawodowe o profilu elektrycznym lub automatyki
- uprawnienia SEP do 1kV
- podstawowa znajomość systemów sterowania i automatyki przemysłowej oraz instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
- dyspozycyjność
- mile widziane będzie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu (umiejętność naprawy i diagnozy maszyn, znajomość elementów elektrycznych)

OFERUJEMY:
- pracę w firmie będącej liderem w branży
- dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych i międzynarodowych standardów pracy
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- umowę o pracę tymczasową,
- dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej
- system zniżek i rabatów Adecco + Club

POLEĆ PROSZĘ NASZĄ OFERTĘ ORAZ ADECCO POLAND ZNAJOMYM!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: IE/04/2017/GDA
Polska