OFERTA NR
57678
OFERTA DODANA: 2018-06-18
PRACODAWCA: SPRING PROFESSIONAL
MIEJSCE PRACY: Kwidzyn / pomorskie
Inżynier Sprzedaży - Branża Przemysłowa
Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie (północna Polska);

- kontakt oraz podtrzymanie relacji biznesowych z obecnymi klientami;

- badanie rynku pod kątem rozwoju portfolio świadczonych usług;

- analiza otoczenia konkurencyjnego.
Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, energetyka, automatyka, elektrotechnika);

- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży dla branży produkcyjnej;

- ponadprzeciętne zdolności w zakresie myślenia analitycznego oraz komunikacji;

- umiejętność radzenia sobie ze stresem;

- czynne prawo jazdy kat. B;

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym.

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko;

- auto służbowe, także do celów prywatnych;

- wynagrodzenie podstawowe + premia (także w ramach obsługi klientów obecnych);

- pracę w ramach organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;

- laptop, telefon, kartę Multisport.
Polska