OFERTA NR
57934
OFERTA DODANA: 2018-06-15
PRACODAWCA: PKE Polska Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Szczecin / zachodniopomorskie
Technik / Inżynier Serwisu

OPIS STANOWISKA:

Zakres obowiązków:

  • serwis i konserwacja systemów teletechnicznych (SSP, DSO, SSWiN, SKD, CCTV),

  • sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac.

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego o profilu elektronicznym/elektrotechnicznym,

  • umiejętności manualnych - montaż urządzeń, lutowanie itp.,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

  • znajomości obsługi komputera oraz oprogramowania Office,

  • chęci rozwijania swoich umiejętności,

  • prawa jazdy kat B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w serwisowaniu niskoprądowych systemów teletechnicznych.

OFERUJEMY:

W zamian za zaangażowanie i fachowość oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę: umowa o pracę i pakiet socjalny,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.