OFERTA NR
58037
OFERTA DODANA: 2018-06-11
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Radzymin i okolice, Raszyn, Piaseczno i okolice, Jabłonna i okolice, Legionowo i okolice, Grodzisk Mazowiecki i okolice, Nowy Dwór Mazowiecki i okolice, Otwock i okolice, Mińsk Mazowiecki i okolice / mazowieckie
Technik Serwisu

OPIS STANOWISKA:
Nr Ref.: TS/RADZ Miejsce pracy: Radzymin i okolice (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/RASZ Miejsce pracy: Raszyn (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/PIAS Miejsce pracy: Piaseczno i okolice (woj.

Za co będziesz odpowiedzialny:
  • przetwarzanie wózków widłowych zgodnie z wytycznymi,
  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności.
  • analizę usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,

WYMAGANIA:
Czego oczekujemy:
  • ważnego prawa jazdy kat. B.
  • umiejętności obsługi podstawowych programów Windows,
  • wykształcenia kierunkowego technicznego,
  • wiedzy z zakresu elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej,

OFERUJEMY:
Co oferujemy:
  • opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • stabilną i ciekawą pracę na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • system szkoleń,
  • możliwość rozwoju,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,