OFERTA NR
58062
OFERTA DODANA: 2018-07-16
PRACODAWCA: Adecco Poland Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Doradca ds. Telefonicznej Obsługi Klienta!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco,
  • Stałą pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku + do 2 weekendów pracujących w miesiącu
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach 7:00 - 21:00 (8 godzin dziennie)
  • Wynagrodzenie: podstawa 3000 brutto + premia
  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, karta lunchowa, pakiet LuxMed
  • Lokalizację pracy: Warszawa Ochota

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej
  • Jesteś osobą komunikatywną i sumienną

Zakres obowiązków:
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta indywidualnego
  • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń klientów - linia przychodząca
  • Dosprzedaż produktów okołoenergetycznych oraz umów lojalnościowych - linia wychodząca
  • Wprowadzanie danych do systemów np. dane teleadresowe

Numer referencyjny: CC/WA2/052018/A3/MC
Polska