OFERTA NR
58179
OFERTA DODANA: 2018-06-18
PRACODAWCA: ABB Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Łódź / łódzkie
Inżynier ds. Wsparcia Technologii Produkcji

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie technologiczne w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych;

  • Nadzór nad zapewnieniem prawidłowej technologii montażu i produkcji;

  • Analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków;

  • Wdrażanie wprowadzanych zmian konstrukcyjnych na obszar produkcji;

  • Dostosowywanie stanowisk roboczych, aktualizowanie instrukcji stanowiskowych i technologicznych i przeprowadzanie szkoleń;

  • Usprawnianie narzędzi i oprzyrządowania na stanowiskach roboczych;

  • Analiza możliwości wykonawczych oraz technologiczności wdrażanych konstrukcji w oparciu o posiadany park maszynowy i elektronarzędzia;

  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznych/wymagań w postępowaniach inwestycyjnych;

  • Optymalizacja procesu produkcji;

  • Współudział w projektach technologicznych;

  • Udział w tworzeniu kompletnej dokumentacji związanej z procesem produkcyjnym;

  • Konsultacje techniczne i współpraca z działami: sprzedaży, produkcji i zaopatrzenia.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Elektrotechnika lub Mechanika i Budowa Maszyn);

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub konstruktora;

  • Znajomość procesów produkcyjnych;

  • Dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji / montażu;

  • Dobra znajomość j. angielskiego;

  • Umiejętności analityczne;

  • Umiejętność pracy z zespole.

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.