OFERTA NR
58196
OFERTA DODANA: 2018-06-12
PRACODAWCA: ZF Group
MIEJSCE PRACY: / warmińsko-mazurskie
Software Engineer Debug

OPIS STANOWISKA:

Lokalizacja: Łódź

Obowiązki:

  • Analiza specyfikacji oprogramowania;

  • Implementacja oprogramowania mikrokontrolerów zgodnie z otrzymaną specyfikacją;

  • Testowanie implementacji;

  • Przegląd kodu i dokumentacji stworzonej przez innych programistów;

  • Implementacja funkcjonalności ułatwiających testowanie oprogramowania.

WYMAGANIA:
Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki elektronika/automatyka/informatyka/matematyka/fizyka);

  • Znajomość języka C;

  • Znajomość podstaw elektroniki i architektury systemów mikroprocesorowych;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Kartę sportową MY BENEFIT;

  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.