OFERTA NR
58208
OFERTA DODANA: 2018-06-12
PRACODAWCA: APS Energia S.A.
MIEJSCE PRACY: Stanisławów Pierwszy / mazowieckie
Koordynator ds. serwisu eksportowego

OPIS STANOWISKA:
Zadania:

  • koordynowanie działań serwisowych w spółkach zagranicznych,

  • przyjmowanie i analiza zgłoszeń serwisowych,

  • wsparcie techniczno-administracyjne działań prowadzonych w kraju i za granicą,

  • prowadzenie korespondencji z działami serwisu w Rosji i Kazachstanie,

  • przygotowywanie dokumentacji i części zamiennych.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • biegła znajomość języka rosyjskiego,

  • wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki, elektrotechniki, energoelektroniki lub inne pochodne,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • otwartość na nowe wyzwania,

  • samodzielność, kreatywność.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet szkoleń,

  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport.