OFERTA NR
58242
OFERTA DODANA: 2018-08-10
PRACODAWCA: Work Service S.A.
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Monter, serwisant - chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja, pompy ciepła

Opis stanowiska:

  • Załadunek oraz rozładunek materiałów i urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych,
  • Montaż instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa,
  • Uruchamianie zamontowanych urządzeń,
  • Serwis, przegląd i konserwacja,
  • Praca na terenie Warszawy i okolic.

Wymagania:

  • Zaangażowanie w pracę,
  • Chęć rozwoju i nauki,
  • Sumienność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie,
  • Premie uznaniowe,
  • Stawkę od 18-25 zł brutto/h w zależności od umiejętności i doświadczenia,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.

Polska