OFERTA NR
58275
OFERTA DODANA: 2018-07-11
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: / mazowieckie
Kierownik Zespołu Inżyniera Kontraktu

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za świadczenie usług inżyniera kontraktu dla sektorów energetycznego oraz gazowniczego

  • tworzenie zespołów nadzoru inwestorskiego w ramach świadczonych usług, wybór oraz kontraktowanie podwykonawców

  • odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji potrzebnej do przeprowadzania postępowań przetargowych

  • przygotowanie ofert (wycenia usług) na świadczenie usług doradztwa technicznego, nadzoru inwestorskiego

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość prawa budowlanego i procedur FIDIC

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • min. 5 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami świadczącymi usługi projektowe lub inżyniera kontraktu dla sektora energetycznego lub gazowniczego

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

  • dobra znajomość sektora gazowniczego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość programu MS Project

  • prawo jazdy B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub kontrakt menadżerski

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • możliwość samorealizacji

  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku