OFERTA NR
58316
OFERTA DODANA: 2018-07-12
PRACODAWCA: AquaRD Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Białystok / podlaskie
Specjalista ds. Systemów SCADA

OPIS STANOWISKA:

Wymagania:

  • znajomość tworzenia wizualizacji SCADA (Telwin, Wonderware InTouch itp.)

  • znajomość zasad i doświadczenie przy konfiguracji oprogramowania wewnętrznego urządzeń i systemów teleinformatycznych

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej i powykonawczej,

  • znajomość zasad tworzenia oprogramowania dla sterowników PLC oraz protokołów komunikacyjnych sterowników przemysłowych i telemetrii

  • mile widziane doświadczenie w doborze rozwiązań technicznych w branży wodno- kanalizacyjnej w zakresie systemów wizualizacji,

WYMAGANIA:
Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego preferowane kierunki: elektryczny, elektronika, automatyka lub informatyka

  • język angielski techniczny

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie