OFERTA NR
58392
OFERTA DODANA: 2018-07-16
PRACODAWCA: Adecco Poland Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Opole, Chrząstowice, Przywory / opolskie
Mobilny Technik Serwisu - umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie! od 8:00 do 16:00

CO MOŻESZ Z NAMI ZYSKAĆ?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + jasny system premiowy,
  • Pakiet benefitów w postaci: karty sportowej, opieki medycznej, ubezpieczenia i premii świątecznych,
  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • Intensywne szkolenia i kursy wdrażające oraz wsparcie merytoryczne,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dojazd do Klienta,
  • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych.

NASZE WYMAGANIA:

  • Mocne podstawy elektrotechniki - znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników,
  • Mocne podstawy mechaniki - znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych,
  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane elektrotechniczne,
  • Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika, automatyka, elektryka lub elektronika,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do podjęcia pracy w jednym z miast: OPOLE, WROCŁAW lub WAŁBRZYCH.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: TS/07/06/2018/WRC/MZ
Polska