OFERTA NR
58415
OFERTA DODANA: 2018-07-12
PRACODAWCA: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
MIEJSCE PRACY: Żarnowiec / pomorskie
Specjalista ds. analiz eksploatacyjnych

OPIS STANOWISKA:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie analiz parametrów eksploatacyjnych farm wiatrowych (np. produktywność, awaryjność i dyspozycyjność) oraz ocena projektów serwisowych, remontowych, awaryjnych

  • Przygotowywanie planów produkcji i eksploatacji farm wiatrowych

  • Prowadzenie analiz operacyjnych z zakresu danych SCADA

  • Kontrola wskazań urządzeń pomiarowych w rozliczeniach usług dystrybucyjnych i sprzedaży energii elektrycznej

  • Analizowanie kluczowych wskaźników efektywnościowych dla obszaru energetyki wiatrowej

  • Sporządzanie cyklicznych raportów operacyjnych

  • Realizacja analiz ukierunkowanych na rozwój i optymalizację procesów w obszarze eksploatacji farm wiatrowych

  • Formułowanie wniosków oraz rekomendacji z przeprowadzonych analiz, w szczególności pod kątem możliwości optymalizacji procesów w obszarze eksploatacji farm wiatrowych

  • Gromadzenie i archiwizowanie danych z obszaru eksploatacji farm wiatrowych

  • Prowadzenie ewidencji przeprowadzonych analiz

WYMAGANIA:

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: energetyka, elektroenergetyka, mechanika)

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Biegła obsługa MS Office (w szczególności Excel)

  • Biegła obsługa programu SCADA

  • Wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń wytwórczych

  • Umiejętność analizy, syntezy danych i wyciągania wniosków

  • Umiejętność przygotowywania okresowych raportów zarządczych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych