OFERTA NR
58417
OFERTA DODANA: 2018-07-11
PRACODAWCA: Bank Danych o Inżynierach
MIEJSCE PRACY: gmina Tarnowo Podgórne / wielkopolskie
Elektromechanik Maszyn Poligraficznych

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymanie ruchu maszyn poligraficznych w zakładzie produkcyjnym

  • diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń (mechanika, pneumatyka, elektryka)

  • zgłaszanie i nadzór napraw wykonywanych przez firmy zewnętrzne

  • opieka nad infrastrukturą techniczną zakładu

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (elektromechanika, elektronika, budowa maszyn) - w przypadku dużego doświadczenia, również średnie techniczne

  • doświadczenie w pracy w serwisie urządzeń elektrycznych lub elektronicznych

  • mile widziana znajomość branży poligraficznej

  • umiejętność czytania dokumentacji urządzeń elektrycznych

  • znajomość rysunku technicznego

  • samodzielność

  • znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • szkolenia zawodowe stosowne do obowiązków i potrzeb