OFERTA NR
58499
OFERTA DODANA: 2018-07-11
PRACODAWCA: Linde Material Handling Polska Sp. Z o.o.
MIEJSCE PRACY: Radzymin i okolice, Raszyn, Piaseczno i okolice, Jabłonna i okolice, Legionowo i okolice, Grodzisk Mazowiecki i okolice, Nowy Dwór Mazowiecki i okolice, Otwock i okolice, Mińsk Mazowiecki i okolice / mazowieckie
Technik Serwisu

OPIS STANOWISKA:
Nr Ref.: TS/RADZ Miejsce pracy: Radzymin i okolice (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/RASZ Miejsce pracy: Raszyn (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/PIAS Miejsce pracy: Piaseczno i okolice (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/JAB Miejsce pracy: Jabłonna i okolice (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/LEG Miejsce pracy: Legionowo i okolice (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/GRO Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki i okolice (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/ND Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki i okolice (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/OTW Miejsce pracy: Otwock i okolice (woj. mazowieckie)
Nr Ref.: TS/MM Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki i okolice (woj. mazowieckie)

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych,

  • analizę usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,

  • przetwarzanie wózków widłowych zgodnie z wytycznymi,

  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności.

WYMAGANIA:
Czego oczekujemy:

  • wiedzy z zakresu elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej,

  • wykształcenia kierunkowego technicznego,

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi wózków widłowych spalinowych, elektrycznych lub maszyn przemysłowych,

  • umiejętności obsługi podstawowych programów Windows,

  • ważnego prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
Co oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju,

  • opiekę medyczną po okresie próbnym,

  • system szkoleń,

  • profesjonalne narzędzia pracy.