OFERTA NR
58500
OFERTA DODANA: 2018-07-11
PRACODAWCA: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
MIEJSCE PRACY: Kraków, Tarnów, Trzebinia / małopolskie
Elektromonter ds. automatyki

OPIS STANOWISKA:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • dokonywanie weryfikacji parametrów i regulacji przekaźników zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i wymaganiami producenta w celu utrzymania ich w pełnej sprawności,

  • prowadzenie dokumentacji realizowanych prac w celu dokonania ewidencji i rozliczeń,

  • dokonywanie napraw podzespołów elektronicznych w celu przywrócenia ich sprawności,

  • wykonywanie zabiegów konserwacji urządzeń SRK i DSAT pod nadzorem w celu utrzymania ich w pełnej sprawności.

WYMAGANIA:

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie techniczne oraz tytuł zawodowy technika w specjalnościach związanych ze sterowaniem ruchem kolejowym lub z dziedziny: mechanicznej, elektrycznej, elektrotechnicznej, elektronicznej lub teletechnicznej,

  • wiedza zawodowa z zakresu budownictwa kolejowego,

  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.