OFERTA NR
58506
OFERTA DODANA: 2018-07-11
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Wrocław, ul. Graniczna 8A (teren parku Prologis) / dolnośląskie
Młodszy Technik Serwisu

OPIS STANOWISKA:

Ilość wolnych wakatów: 8

Opis stanowiska:
  • naprawa aparatów słuchowych, ich osprzętu oraz innych urządzeń wspomagających słyszenie;
  • dobór potrzebnych części i działań, pozwalających skutecznie naprawić urządzenie;
  • lutowanie precyzyjne w technologii bezołowiowej.

WYMAGANIA:
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym;
  • umiejętność pracy w zespole.
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z elektroniką;
  • dobry słuch;

OFERUJEMY:
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem pracownika;
  • kartę multisport.
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania (okres próbny to kwoty pomiędzy 3100 brutto – 3500 brutto);
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • dofinansowanie do posiłków;