OFERTA NR
58576
OFERTA DODANA: 2018-07-11
PRACODAWCA: Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k.
MIEJSCE PRACY: Pabianice / łódzkie
Elektronik

OPIS STANOWISKA:
Obowiązki

  • Diagnozowanie i naprawa awarii elektrycznych i elektronicznych maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych;

  • Rozpoznawanie przyczyn awarii oraz analiza i rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Analiza i kontrola parametrów pracy maszyn i urządzeń;

  • Nadzorowanie i zapewnianie prawidłowej pracy maszyn;

  • Wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych;

  • Zarządzenie procesem wykorzystania części zamiennych maszyn i urządzeń;

  • Realizacja planów prewencyjnego Utrzymania Ruchu;

  • Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizację procesu ciągłego doskonalenia.

WYMAGANIA:
Wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;

  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i szybkie uczenie się;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Wykształcenie techniczne min. średnie (preferowane elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika, elektryka);

  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej schematów sterowania elektrycznego;

  • Znajomość sterowników programowalnych PLC;

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane);

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

OFERUJEMY:
Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem innowacyjnego oświetlenia samochodowego;

  • Bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy;

  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;

  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;

  • Udział w pracy zespołów projektowych;

  • Docenianie i nagrody dla pracowników w ramach: Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych;

  • Opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę;

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski;

  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników).