OFERTA NR
58593
OFERTA DODANA: 2018-07-12
PRACODAWCA: ZF Group
MIEJSCE PRACY: / świętokrzyskie
Inżynier ds. komponentów elektronicznych

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki:

Ogólnie, zarządzanie zmianami komponentów elektronicznych używanych/ jako serwisowe/ wycofywanych z użytku, w szczególności:

  • Wsparcie techniczne w definiowaniu wymagań dla nowych komponentów, doboru alternatywnych oraz rozwiązywaniu problemów związanych z ich zmianami, wsparcie w zwalnianiu nowych komponentów i zarządzaniu ich przeglądami technicznymi;

  • Utrzymywania wiedzy technicznej o komponentach, z uwzględnieniem technologii ich produkcji, montażu, mechanizmów i rodzajów uszkodzeń;

  • Współpraca z inżynierami (SDE) odpowiedzialnym za rozwój dostawców, z dostawcami, w celu uzyskania wymaganych informacji technicznych i próbek do testów/ walidacji;

  • Współpraca z innymi inżynierami, np. Core/ Apllications, zapewnieniem jakości, zakładami produkcyjnymi, laboratoriami, działem zakupów;

  • Praca z oprogramowania Microsoft, narzędziami do zarządzania dokumentacją i bazami danych;

  • Wsparcie systemu zapewnienia jakości.

WYMAGANIA:
Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (Kierunki: Elektronika, Mikroelektronika, Optoelektronika);

  • Znajomość konstrukcji, technologii produkcji komponentów, materiałów konstrukcyjnych, uszkodzeń i zastosowań;

  • Znajomość procesów, standardów kwalifikacji komponentów elektronicznych (np. AEC);

  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego, jak np. oscyloskop, zasilacz, generator sygnałowy, itp.

  • Spójna wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych będzie dodatkowym atutem;

  • Podstawowa wiedza w zakresie projektowania PCB i produkcji urządzeń elektronicznych będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność pracy samodzielnej lub w zespole międzynarodowym w połączniu z umiejętnością udzielania wsparcia technicznego/ konsultacji;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Kartę sportową MY BENEFIT;

  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.