OFERTA NR
58595
OFERTA DODANA: 2018-07-16
PRACODAWCA: AquaRD Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Mikołów / śląskie
Instalator / Monter układów automatyki

OPIS STANOWISKA:
Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • prefabrykacja szaf AKPiA;

  • montaż urządzeń i instalacji automatyki na terenie kraju;

  • konfiguracja oprogramowania wewnętrznego urządzeń i systemów;

  • prowadzenie prac rozruchowych i pomiarowych;

  • wykonywanie prac serwisowo-eksploatacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i harmonogramem;

  • testowanie układów automatyki.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie automatyki, elektrotechniki lub pokrewne;

  • praktyczna znajomość układów, systemów sterowniczych i zasilających do 1 kV;

  • uprawnienia SEP kat. E do 1 kV;

  • prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia wiedzy z zakresu nowych technologii;

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • Ścieżkę kariery zawodowej.