OFERTA NR
58701
OFERTA DODANA: 2018-08-09
PRACODAWCA: PROELEN
MIEJSCE PRACY: Sosnowiec / śląskie
Projektant / Asystent Projektanta Obwodów Wtórnych / Specjalista ds. Rozruchu, Pomiarów Elektrycznych i Automatyki EAZ

OPIS STANOWISKA:

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:

  • Realizacja projektów obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych WN / SN

  • Realizacja prac kontrolno-pomiarowych i badań odbiorczych obwodów pierwotnych i wtórnych stacji elektroenergetycznych

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – kierunek elektrotechnika

  • Poszerzonej znajomości zagadnień dotyczących obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych i automatyk EAZ

  • Doświadczenia przy wykonywaniu projektów elektrycznych obwodów wtórnych

  • Wiedza na temat wykonywania prac kontrolno-pomiarowych i odbiorczych w zakresie aparatury wysokonapięciowej oraz obwodów wtórnych, zabezpieczeń i automatyk EAZ będzie dodatkowym atutem

  • Znajomości programów AutoCAD, MS Office, mile widziany EPLAN

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dokładności, samodzielności i zaangażowania w pracę

  • Gotowość do wyjazdów i okresowej pracy w delegacji

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP (grupa E i/lub D)

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (min. 6 000 zł brutto)

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Przyjazną atmosferę w pracy, możliwość pracy w profesjonalnym zespole

  • Pracę z wysokiej jakości aparatura pomiarową m.in. testerem OMICRON CMC 356

  • Możliwość szkoleń kierunkowych i rozwoju zawodowego