OFERTA NR
58707
OFERTA DODANA: 2018-08-10
PRACODAWCA: ZRE Gdańsk S.A.
MIEJSCE PRACY: Gdańsk / pomorskie
Inżynier ds. elektrycznych i AKPiA

OPIS STANOWISKA:

  • nadzorowanie prac związanych z branżą elektryczną i AKPiA przy realizacji projektów

  • współpraca i nadzór nad podwykonawcami

  • koordynacja i organizacja prac podległych pracowników

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym, energetycznym, automatyki lub pokrewnym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • zdolności analityczne

  • umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną

  • komunikatywność

  • inicjatywa w działaniu

  • dyspozycyjność

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie,

  • zatrudnienie  w ramach umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju i dokształcania,

  • pakiet medyczny, karty sportowe, bony świąteczne, dopłaty do wypoczynku.