OFERTA NR
58709
OFERTA DODANA: 2018-08-13
PRACODAWCA: Fibar Group S.A.
MIEJSCE PRACY: Poznań / wielkopolskie
Technik Serwisu

OPIS STANOWISKA:

  • Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • diagnoza i naprawa urządzeń elektronicznych,

  • sporządzanie dokumentacji z prowadzonych napraw,

  • raportowanie powtarzających się błędów do bezpośredniego przełożonego,

  • czynny udział w rozwoju działu.

WYMAGANIA:

  • Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego (elektroniczne, mechatroniczne, elektryczne),

  • umiejętności diagnozowania usterek i czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zaangażowania i chęci rozwoju w dziale serwisu,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • odpowiedzialności i samodzielności,

  • podstawowej znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY:

  • Co oferujemy:

  • Codzienny udział w rewolucji Internet Of Things,

  • Szerokie portfolio projektów z branży Smart Home,

  • Pracę w firmie, która cały czas się rozwija i zmienia się na lepsze, to pracownicy są u nas Wynalazcami,

  • Elastyczne, indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • Stanowisko pracy: mocne stacje robocze z wyposażeniem,

  • Metodyki zwinne, Scrum, Agile

  • Elastyczną formę zatrudnienia,

  • Zadaniowy tryb pracy,