OFERTA NR
58718
OFERTA DODANA: 2018-08-10
PRACODAWCA: Moltton Poland
MIEJSCE PRACY: Bielsko-Biała / śląskie
Specjalista ds. Infrastruktury i Zarządzania Energią

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie wdrożenia metodologii Filaru Energii w systemie WCM

  • Wdrożenie oraz monitorowanie planu redukcji zużycia energii oraz emisji CO2 zgodnie z założonymi celami

  • Zapewnienie przestrzegania standardów i wytycznych dotyczących już istniejących budynków i wyposażenia, a także nadzór nad rozbudową infrastruktury

  • Koordynowanie wdrożenia projektów Kaizen dotyczących efektywności wyposażenia i mediów oraz kalkulacje Benefit/Cost

  • Opracowywanie, wdrażanie oraz koordynowanie projektów doskonalących w obszarze energii, budynków i wyposażenia

  • Nadzór nad wdrożeniem i prowadzeniem bazy najlepszych praktyk w zakresie zarządzania energią, budynkami i wyposażeniem w zakładzie

  • Udział w aktywnościach związanych z relokacją urządzeń oraz rozbudową istniejącej infrastruktury

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Nastawienie na realizację celów

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata

  • Szerokie możliwości rozwoju kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów pracowniczych