OFERTA NR
58809
OFERTA DODANA: 2018-08-09
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Wrocław, Legnica, Oława, Lubin, Wałbrzych, Trzebnica / dolnośląskie
Serwisant Instalacji PPOŻ

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na stanowisku Serwisant Instalacji Przeciwpożarowych będzie odpowiedzialna za:
  • Współpraca z kierownikami technicznymi na obiektach;
  • Stała współpraca z zespołem serwisowym i działem wycen prac dodatkowych.

WYMAGANIA:
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność,

OFERUJEMY:
Oferujemy:
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (wczasy pod gruszą, ołówkowe, zapomoga świąteczna);
  • Szkolenia branżowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy; komputer; telefon, narzędzia)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;