OFERTA NR
58813
OFERTA DODANA: 2018-08-09
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Poznań / wielkopolskie
Technik serwisu urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Serwisu będzie odpowiedzialna za:
  • Wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych takich jak: agregaty wody lodowej, rooftopy, centrale wentylacyjne, systemy VRF, klimatyzatory split na terenie całej Polski;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych;
  • Wsparcie operacyjne Kierownika Serwisu.

WYMAGANIA:
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Dyspozycyjność;
  • Szeroka wiedza techniczna oraz doświadczenie z zakresu obsługi serwisowej urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych takich jak: agregaty wody lodowej, rooftopy, centrale wentylacyjne, systemy VRF, klimatyzatory split;
  • Uprawnienia SEP;

OFERUJEMY:
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (wczasy pod gruszą, ołówkowe, zapomoga świąteczna);
  • Dobrą atmosferę pracy.