OFERTA NR
58869
OFERTA DODANA: 2018-08-08
PRACODAWCA: ANTAL Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Gdańsk / pomorskie, Cały Kraj
Technolog/ Planista SN
OPIS STANOWISKA:
• Weryfikacja i analiza techniczna zamówionego produktu (branża elektroenergetyczna NN, SN i WN),
• Przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej niezbędnej do uruchomienia procesu produkcji i przekazanie jej do działu produkcji,
• Monitoring realizacji produkcji, zmiany projektowe oraz optymalizacje zgodnie z założeniami projektowymi,
• Praca w systemie ERP przy planowaniu procesu i technologii wytwarzania produktu,
• Sporządzanie dokumentacji technicznej (rysunki, lista materiałowa, kapitał ludzki)
• Codzienna współpraca z działem produkcji oraz kontroli jakości,
• Dbałość o powierzone obowiązki,
WYMAGANIA:
• Doświadczenie na stanowisku związanym z technologią lub planowaniem procesów produkcji dla branży elektroenergetycznej w zakresie NN, SN lub WN,
• Wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika lub pokrewne,
• Wiedza z zakresu energetyki oraz instalacji elektrycznych,
• Znajomość programów typu CAD oraz pakietu MS Office,
• Umiejętność pracy w warunkach projektowych (wymagania przetargowe, praca w ścisłych terminach)
• Otwartość na innowacje oraz żywe zainteresowanie sektorem energetycznym,
OFERUJEMY:
Możliwość zdobycia doświadczenia przy planowaniu oraz tworzeniu technologii w branży
• elektroenergetycznej,
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Dobre wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość jego cyklicznej poprawy,
• Możliwość udziału w pracach produkcji oraz wdrożeń,
• Samodzielne stanowisko, nieoderwane jednak od sympatycznego zespołu,
Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt bezpośrednio z milosz.florianski@antal.pl

W aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli możliwości przetwarzania danych osobowych, abyśmy mogli się z Państwem bezpośrednio kontaktować.
Pozdrawiamy
Zespół ANTAL