OFERTA NR
58897
OFERTA DODANA: 2018-08-10
PRACODAWCA: Adecco Poland Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Kielce / świętokrzyskie
Projektant linii energetycznych

Zadania:

  • Samodzielne wykonywanie prac projektowych z zakresu sieci energetycznych WN, ŚN i NN.
  • Opracowywanie koncepcji, uzgadnianie projektów oraz tworzenie dokumentacji projektowej.
  • Wykonywanie profili linii energetycznych.
  • Sprawowanie nadzoru nad wykonywanymi opracowaniami projektowymi.
  • Współpraca i konsultacje z klientami branży energetycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, elektryka, elektrotechnika lub pokrewne).
  • Uprawnienia projektowe sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych bez ograniczeń.
  • Znajomość infrastruktury sieciowej i standardów budowy sieci elektroenergetycznych.
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem napowietrznych linii energetycznych.
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, energetycznego i przepisów branżowych.
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w prowadzeniu zagadnień projektowych.
  • Znajomość programów graficznych CAD i programu PLS CADD.
  • Samodzielność, rzetelność, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Oferta dotyczy pracy stałej.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: PLE/08/2018/KLC
Polska