OFERTA NR
58901
OFERTA DODANA: 2018-08-10
PRACODAWCA: Trenkwalder
MIEJSCE PRACY: Wierzbice, Komorniki, Kąty Wrocławskie / dolnośląskie
Elektronik / Elektryk (m/k)

OPIS STANOWISKA:

  • diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń elektronicznych będących częścią maszyn produkcyjnych,

  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn,

  • wypełnianie dokumentacji,

  • udział w instalowaniu nowych maszyn produkcyjnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe,

  • znajomość podstaw elektroniki,

  • uprawnienia SEP E, D do 1 kV,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

OFERUJEMY:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • umowę o pracę na pełen etat, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,

  • pracę w renomowanej firmie,

  • możliwość skorzystania z karty multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego,

  • atrakcyjne zarobki oraz premie (miesięczne zarobki nawet ponad 5000 zł brutto),

  • dopłaty dla osób dojeżdżających,

  • dofinansowanie posiłków.