OFERTA NR
58903
OFERTA DODANA: 2018-08-09
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Elektromonter Urządzeń

OPIS STANOWISKA:
Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:
  • lokalizowanie i usuwanie uszkodzeń w instalacjach kablowych niskiego napięcia,
  • przeprowadzanie przeglądów, konserwacji, remontów i napraw urządzeń suwnicowych, podnośników, elektrowciągów i urządzeń transportu bliskiego,
  • przeglądy i naprawy wagonów tramwajowych.
  • przeprowadzanie przeglądów i remontów bieżących aparatów maszyn i osprzętu elektrycznego w maszynach i urządzeniach warsztatowych w zależności od potrzeb,
  • zapewnienie bezawaryjności funkcjonowania od strony energo-elektrycznej instalacji na terenie Spółki,
  • konserwacja i ewentualna naprawa szaf sterowniczych maszyn elektrycznych,

WYMAGANIA:
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w zawodzie elektromontera,

OFERUJEMY:
Wybranym osobom oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),
  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,