OFERTA NR
58907
OFERTA DODANA: 2018-08-12
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Łódź / łódzkie
Inżynier Elektryk

OPIS STANOWISKA:
  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową;
  • Przeprowadzanie prób na transformatorach mocy, przygotowywanie układów pomiarowych i zasilających;
  • Przygotowanie raportów oraz niezbędnej dokumentacji;
  • Ustalanie planów prób na podstawie specyfikacji technicznej klienta oraz odpowiednich norm;
  • Analiza i interpretacja otrzymanych wyników;
  • Nadzór nad realizacją zadań stawianych zespołowi;
  • Realizowanie zadań systemowych związanych z pracą inżyniera kontroli jakości.

WYMAGANIA:
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Zachowywanie standardów bezpieczeństwa;
  • Mile widziane uprawnienia UDT na suwnice;
  • Chęć rozwoju, zdobywania wiedzy, dociekliwość, logiczne myślenie;
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki oraz zjawisk wysokonapięciowych;
  • Mile widziane uprawnienia SEP (przynajmniej 1kV);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność, dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe techniczne elektryczne, mile widziana specjalizacja transformatory;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane inne języki obce);

OFERUJEMY:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;