OFERTA NR
58946
OFERTA DODANA: 2018-10-21
PRACODAWCA: HAYS Construction & Property
MIEJSCE PRACY: Polska Wschodnia / podlaskie
Automatyk
Automatyk
Polska Wschodnia
NR REF.: 1110413

Główne zadania Automatyka to prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielni. Dodatkowo montaż tras kablowych i okablowania na obiektach oraz montaż i podłączanie aparatury AKPiA i instalacji elektrycznych. Kolejnym obowiązkiem służbowym jest udział w testach rozruchowych i odbiorowych.

Na stanowisko automatyka wymagane jest wykształcenie techniczne, preferowany kierunek studiów – elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka przemysłowa, mechatronika, robotyka, elektronika i telekomunikacja. Doświadczenie: dobra znajomość urządzeń i aparatury z zakresu dystrybucji energii i zabezpieczeń. Wymagana jest też oczywiście umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Istotna jest odporność na stres oraz umiejętności utrzymywania pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami. Mile widziane osoby chętne do podnoszenia kwalifikacji.

Osoba na stanowisku automatyka musi być również gotowa do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez Spółkę. Wymagana jest biegła obsługa programów MS Office (w tym EXCEL), AutoCAD (mile widziane), prawo jazdy kat. B oraz aktualne uprawnienia SEP „E” i „D”.

Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy. Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju zawodowego. Pakiet ubezpieczenia medycznego i grupowego.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Polska
https://www.infopraca.pl/praca/automatyk/polska-wschodnia/14362909
Copyright 2009 Top Talent Group Łukasz Zalibowski
Start / Oferty pracy / Profil pracodawców / Rozwój zawodowy / O nas / Kontakt / Regulamin