OFERTA NR
59216
OFERTA DODANA: 2018-09-21
PRACODAWCA: Secespol Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Nowy Dwór Gdański / pomorskie
Inżynier Wsparcia Sprzedaży

SECESPOL jest polską firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji wymienników ciepła. W ciągu 30 lat firma SECESPOL stała się marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej, Południowej oraz Azji i na tym nie kończymy. W ostatnich latach staliśmy się jednym z większych pracodawców w regionie, zatrudniającym obecnie ponad 200 osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Sprzedaży

 

OPIS STANOWISKA PRACY:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dobór specjalistycznych wymienników ciepła dla przemysłu, a następnie ich wycenę oraz przygotowanie kompletnej oferty techniczno-handlowej w oparciu o informacje pozyskane od klienta.

 

Zadania

 • Dobór wymienników ciepła za pomocą specjalistycznego oprogramowania
 • Gromadzenie danych niezbędnych do przygotowywania ofert dla Klientów
 • Analiza dokumentacji technicznej
 • Pozyskiwanie zapytań z rynku
 • Sporządzanie kalkulacji/wyceny ofertowej w ścisłej współpracy z klientem oraz w uzgodnieniu z przełożonym
 • Nadzorowanie wysłanych ofert oraz raportowanie wyników postępowań

 • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, energetyka lub pokrewne) o preferowanej specjalności: ciepłownictwo lub chłodnictwo.
 • Mile widziane doświadczenie na podobnym lub innym samodzielnym stanowisku, związanym ze sprzedażą lub kontaktami z Klientem
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z klientem zagranicznym)
 • Znajomość programów Aspen Exchanger Design&Rating, HTRI będzie dodatkowym atutem
 • Podstawowa znajomość procesów wymiany ciepła
 • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
 • Odpowiedzialność i sumienność
 • Umiejętność pracy pod presją czasu
 • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
 • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia

 

Oferujemy

 • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji
 • Atrakcyjny system premiowania
 • Udział w ciekawych projektach
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów

 

CV prosimy przesyłać poprzez przcisk "Aplikuj".

Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest SECESPOL Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SECESPOL Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez SECESPOL Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne w naszej bazie, umieść w nich dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SECESPOL Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@secespol.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.


Polska
https://www.infopraca.pl/praca/inzynier-wsparcia-sprzedazy/nowy-dwor-gdanski/14375246
Copyright 2009 Top Talent Group Łukasz Zalibowski
Start / Oferty pracy / Profil pracodawców / Rozwój zawodowy / O nas / Kontakt / Regulamin