OFERTA NR
59331
OFERTA DODANA: 2018-10-10
PRACODAWCA: OPOLGRAF SA
MIEJSCE PRACY: Opole / opolskie
Automatyk / Elektryk przemysłowy

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • instalacja, konserwacja i naprawa instalacji oraz maszyn i urządzeń poligraficznych elektrycznych i elektrotechnicznych

  • utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń

  • generowanie pomysłów zmierzających do rozwoju firmy oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych poprawiających niezawodność i bezpieczeństwo pracy

  • instalowanie maszyn i urządzeń z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji

  • montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie Spółki

WYMAGANIA:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie techniczne (elektronika, automatyka)

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w instalowaniu maszyn

  • uprawnienia SEP dozorowe i eksploatacji (bez ograniczeń napięcia)

  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • prawo jazdy kategorii B

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość branży poligraficznej – mile widziana

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • pakiety medyczne, karty FIT Sport

  • stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy

  • kontakt z najnowocześniejszą technologią poligraficzną