OFERTA NR
59332
OFERTA DODANA: 2018-09-19
PRACODAWCA: Woodward Poland Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Niepołomice / małopolskie
Inżynier Testów

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki:

  • Projektowanie, wpieranie oraz usprawnianie systemów testowych wykorzystywanych do testowania sterowników oraz przetworników częstotliwości

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem testowym

  • Uczestnictwo w projektach budowy nowych stacji testowych/modernizacji istniejących

  • Uczestnictwo w przygotowaniu wymagań testowych dla nowych produktów

  • Przygotowanie rozwiązań technicznych wraz z kosztorysem dla nowych produktów/projektów

  • Wsparcie działu produkcji oraz działu serwisu

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla nowo budowanych systemów testowych

WYMAGANIA:
Wymagane kwalifikacje:

  • Wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki i energoelektroniki

  • Podstawowa wiedza z zakresu metrologii – obsługa urządzeń pomiarowych (dokładność, rozdzielczość)

  • Umiejętność analizy i rozwiazywania problemów z systemami pomiarowymi

  • Podstawowa wiedza zakresu kalibracji urządzeń pomiarowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroniki lub elektrotechniki

  • Znajomość podstaw oprogramowania NI – LabView, Teststand

  • Co najmniej 1-3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
OFERUJEMY:

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Niepołomicach

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i dynamicznym zespole

  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pełny pakiet benefitów, który obejmuje: prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie NNW, kursy językowe, kartę Multisport

  • Premię roczną uzależnioną od wyników firmy

  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym