OFERTA NR
59343
OFERTA DODANA: 2018-10-11
PRACODAWCA: CIECH Soda Polska S.A.
MIEJSCE PRACY: Janikowo, Inowrocław / kujawsko-pomorskie
Zastępca Kierownika Oddziału Elektrociepłowni

OPIS STANOWISKA:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

WYMAGANIA:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie energetyki lub mechaniki (kotły, turbiny) lub pokrewne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży przemysłowej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Umiejętności w zakresie nadzoru nad prowadzeniem dokumentacji technicznej

  • Umiejętność zarządzania budżetem oraz zespołem ludzkim

  • Orientacja na rezultaty, otwartość na wyzwania, proaktywność, duże zaangażowanie

OFERUJEMY:
Twoje zadania:

  • Zarządzanie Oddziałem Elektrociepłowni, organizowanie oraz koordynowanie całokształtu prac w celu zapewnienia realizacji zadań planowych

  • Zapewnienie wysokiego poziomu sprawności urządzeń i instalacji Elektrociepłowni z zapewnieniem bezpieczeństwa eksploatacyjnego i bezpieczeństwa obsługi

  • Zarządzanie procesami ciągłego doskonalenia i optymalizacji w podległym obszarze

  • Nadzór nad opracowywaniem oraz realizacją planów remontów i inwestycji

  • Planowanie zadań i kosztów, zarządzanie budżetem w powierzonym obszarze

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Identyfikacja procesów wymagających usprawnień

  • Ścisła współpraca z innymi działami w Spółce

  • Wykonywanie poleceń i innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego