OFERTA NR
59346
OFERTA DODANA: 2018-10-10
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Opole / opolskie
Automatyk / Elektryk przemysłowy

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • instalowanie maszyn i urządzeń z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji
  • instalacja, konserwacja i naprawa instalacji oraz maszyn i urządzeń poligraficznych elektrycznych i elektrotechnicznych
  • utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie Spółki

WYMAGANIA:
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie techniczne (elektronika, automatyka)
  • doświadczenie w instalowaniu maszyn

OFERUJEMY:
Oferujemy:
  • kontakt z najnowocześniejszą technologią poligraficzną
  • stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku