OFERTA NR
59382
OFERTA DODANA: 2018-10-10
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Częstochowa, Dąbrowa Górnicza / śląskie
Elektryk / Elektronik

OPIS STANOWISKA:
Co będzie należało do Twoich obowiązków:
  • naprawy i konserwacje wyłączników SN i nn (APU, WIS, DS),
  • diagnoza i usuwanie awarii układów elektrycznych i mechanicznych,
  • montaż, prefabrykacja rozdzielnic zasilających i szaf sterowniczych.

WYMAGANIA:
Kogo szukamy:
  • masz czynne prawo jazdy kat. B,
  • potrafisz czytać schematy elektryczne,
  • masz podstawową wiedzę z zakresu eksploatacji rozdzielnic SN i nn

OFERUJEMY:
Proponujemy:
  • Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „aplikuj”
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • świadczenia dodatkowe (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, pożyczki, bilety do kina),
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w ciekawych projektach,