OFERTA NR
59396
OFERTA DODANA: 2018-10-09
PRACODAWCA: Partner Serwis Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Elbląg, Olsztyn / warmińsko-mazurskie
Elektryk / Elektronik

OPIS STANOWISKA:
Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • naprawy i konserwacje wyłączników SN i nn (APU, WIS, DS),

  • diagnoza i usuwanie awarii układów elektrycznych i mechanicznych,

  • montaż, prefabrykacja rozdzielnic zasilających i szaf sterowniczych.

WYMAGANIA:
Kogo szukamy:

  • masz wykształcenie min. zawodowe techniczne (elektryk, elektronik),

  • masz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • potrafisz czytać schematy elektryczne,

  • masz podstawową wiedzę z zakresu eksploatacji rozdzielnic SN i nn

  • posiadasz uprawnienia elektryczne SEP E,

  • masz czynne prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:
Proponujemy:

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • narzędzia pracy,

  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w ciekawych projektach,

  • świadczenia dodatkowe (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, pożyczki, bilety do kina),

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „aplikuj”