OFERTA NR
59413
OFERTA DODANA: 2018-10-18
PRACODAWCA: ABB Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Kłodzko / dolnośląskie
Elektrotechnik

OPIS STANOWISKA:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn, urządzeń, instalacji;

  • Dokonywanie napraw maszyn i urządzeń w sposób fachowy z należytą starannością i w możliwie najkrótszym czasie;

  • Montaż i demontaż urządzeń;

  • Współpraca z operatorami maszyn i personelem produkcyjnym w zapewnieniu maszynom jak najlepszej sprawności i gotowości do pracy;

  • Wykonywanie okresowych przeglądów parku maszynowego.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub wyższe o profilu technicznym;

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu, mechanicznym lub pokrewnym;

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych (tokarka, frezarka, szlifierka);

  • Uprawnienia SEP do 1kV;

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Umowę o pracę;

  • Bogaty pakiet socjalny.