OFERTA NR
59417
OFERTA DODANA: 2018-10-19
PRACODAWCA: EFL Polaris Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Słupno k. Marek / mazowieckie
Konstruktor – Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • Konstrukcja elektroniki / elektryki do opraw oświetleniowych w technologii LED;

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej w systemie ERP XL;

  • Praca nad wdrożeniami konstrukcji;

  • Uczestniczenie w certyfikacji opraw oświetleniowych;

  • Badanie urządzeń;

  • Współpraca z kooperantami, poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych;

  • Wsparcie inżynieryjne dla działu handlowego i działu zaopatrzenia;

  • Koordynacja procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Umiejętność projektowania urządzeń opartych na mikrokontrolerach;

  • Umiejętność programowania w języku C, C++;

  • Umiejętność projektowania układów elektronicznych: schemat i PCB;

  • Znajomość programu Protel / Altium Designer;

  • Podstawowa znajomość optoelektroniki;

  • Uprawnienia SEP do 1kV;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Kreatywność i inicjatywność.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny i motywujący system wynagradzania;;

  • Stałą pracę w ciekawym i kreatywnym zespole;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Samodzielność działań;

  • Udział w targach branżowych, krajowych oraz zagranicznych.