OFERTA NR
59438
OFERTA DODANA: 2018-10-02
PRACODAWCA: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
MIEJSCE PRACY: Dębe, gm. Serock / mazowieckie
Energetyk
OPIS STANOWISKA:
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?
Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!
Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!
Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Energetyk
(Pion Ścieków / Dział Utrzymania Ruchu/ Wydział Sieci Kanalizacyjnej)
Miejsce pracy: Dębe, gm. Serock
Nr ref. 165/18

Główny zakres obowiązków:

• eksploatacja i konserwacja urządzeń, instalacji elektroenergetycznych
• obsługa istniejących układów zasilania i sterowania w ramach dostępnych procedur
• udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w obiektach Zakładów będących w obszarze działalności Działu Utrzymania Ruchu
• diagnostyka awarii w obszarze zasilania i sterowania obiektów oraz zabezpieczanie miejsca awarii
• obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami wynikającymi z przepisów szczególnych
WYMAGANIA:
Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia minimum średniego, kierunek elektrotechnika lub pokrewny
• minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
• zaświadczenia kwalifikacyjnego gr I na stanowisku eksploatacji do 20 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu
• znajomości rozdzielnic SN i nN
OFERUJEMY:
Naszym pracownikom oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
• pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
• wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych; możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
• bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
• uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych
FORMA KONTAKTU:
Kontakt:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie prosimy o podanie w CV informacji na temat dyspozycyjności (od kiedy może Pani/Pan podjąć pracę) i oczekiwań finansowych.

W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających zatrudnienie i wykształcenie.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna moich danych osobowych podanych przeze mnie w niniejszych dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
1. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Pl. Starynkiewicza 5.
2. Dane kontaktowe do Pani Aleksandry Gryguć, Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.: iodo(małpa)mpwik.com.pl
3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:
• dla celów rekrutacji - w przypadku zgody na przetwarzanie jedynie na potrzeby obecnej rekrutacji - przez okres jej trwania,
• dla celów rekrutacji - w przypadku zgody dla obecnej i przyszłych rekrutacji - przez okres 12 miesięcy,
• dla celów archiwalnych - na potrzebę ochrony przed roszczeniami - przez okres przedawnienia Pani/Pana roszczeń związanych z przebiegiem procesu rekrutacyjnego.
5. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez dostawców systemów IT, z którymi współpracuje Administrator w zakresie pozyskiwania kandydatów do pracy.
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.