OFERTA NR
59486
OFERTA DODANA: 2018-10-17
PRACODAWCA: PARETTi Sp. z o.o. Sp. k
MIEJSCE PRACY: Opole / opolskie
Pomocnik w Agencji Reklamy

WYMAGANIA:

Opis stanowiska:

  • pomoc przy tworzeniu elementów reklamy zewnętrznej

  • składanie, klejenie, skręcanie, malowanie, pakowanie przesyłek i inne czynności manualne

  • sprawdzanie/testowanie reklam świetlnych

  • obsługa prostych programów komputerowych sterujących maszynami tnącymi

Wymagania:

  • zdolności manualne, skrupulatność i estetyka w wykonywaniu pracy

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne- preferowane kierunku elektryczne/elektroniczne

  • mile widziana umiejętność lutowania oraz montażu obwodów elektrycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę (2300-2500 zł brutto)

  • Możliwość rozwoju