OFERTA NR
59616
OFERTA DODANA: 2018-10-09
PRACODAWCA: Arjo
MIEJSCE PRACY: Komorniki k. Poznania / wielkopolskie
Inżynier Elektronik

OPIS STANOWISKA:
Jako Inżynier Elektronik będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Wsparcie merytoryczne zespołu

  • Opracowywanie nowych i udoskonalanie istniejących produktów

  • Uruchamianie, testowanie prototypów i zatwierdzanie wyników testów

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Udział w certyfikacji produktu (EMC, TUV, UL)

WYMAGANIA:
Idealny kandydat:

  • Min. 2-4 letnie doświadczenie w Dziale Technicznym/Inżynieryjnym na analogicznym/podobnym stanowisku

  • Wiedza z zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej

  • Ogromnym atutem będzie wykształcenie wyższe techniczne powiązane z elektroniką
    (Elektronika, Elektrotechnika, Robotyka lub Automatyka)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej

  • Umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych i interpretacji wyników

  • Umiejętności pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w projektowaniu testerów PCBA

  • Znajomość obsługi oprogramowania do projektowania PCB, preferowany Altium Designer

  • Wiedza z zakresu komponentów elektrycznych (wiązki, siłowniki, transformatory)

  • Umiejętność lutowania komponentów SMD (obudowy 0603, QFP o rastrze 0.5mm)

  • Opis ukończonych projektów

Aby odnieść sukces w pracy na stanowisku Inżyniera Elektronika przydatne będą takie cechy charakteru jak dobra organizacja czasu pracy, terminowość, umiejętność analitycznego myślenia, definiowania problemów i znajdowania rozwiązań.

OFERUJEMY:

Oferujemy Tobie:

Nasi pracownicy współpracują z nami na podstawie umowy o pracę, korzystają z takich benefitów jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe. Nie zapominamy
o szkoleniach dla naszych pracowników, które są przyznawane w ramach ocen rocznych oraz rozwoju naszych talentów. W naszej firmie nie pracujemy w sztywno określonych godzinach. Pracę możesz zacząć pomiędzy 7:00 a 9:00. To niezwykle cenna opcja kiedy utkniesz w porannych korkach lub chcesz zwyczajnie dłużej pospać.

Dodatkowo możesz liczyć na:

  • Możliwość uzyskania nagrody rocznej w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, wypłacanej na koniec roku kalendarzowego

  • Kontakt z profesjonalnymi narzędziami m.in. takimi jak: zestaw EMC pre-compliance, drukarka 3D Stratasys, kamera termowizyjna, testery bezpieczeństwa elektrycznego

  • Bezpłatny transport z Poznania

  • Możliwość uzyskania nagród finansowych i rzeczowych za zgłaszane pomysły usprawnień,

  • Dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, wyprawki szkolne)

  • Wsparcie w relokacji