OFERTA NR
59692
OFERTA DODANA: 2018-10-21
PRACODAWCA: HAYS Manufacturing
MIEJSCE PRACY: Woj. mazowieckie / mazowieckie
Inżynier Sprzedaży ds. Automatyki (wentylacja przeciwpożarowa)
Inżynier Sprzedaży ds. Automatyki (wentylacja przeciwpożarowa)
Woj. mazowieckie
NR REF.: 1108769


Twoja następna firma
Rozpoznawalny, jeden z największych w Europie producentów rozwiązań w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Obecnie marka bardzo dynamicznie się rozwija, oferując systemy biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, m.in. systemy oddymiania, systemy wentylacji pożarowej, zabezpieczenia ogniocohronne.

Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwijanie i promowanie systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w zakresie systemów automatyki. Do zadań Inżyniera Sprzedaży będzie należało doradztwo techniczne, tworzenie koncepcji rozwiązań pozwalających na zasilanie i stresowanie systemami wentylacji ppoż. Na co dzień Inżynier Sprzedaży będzie współpracował z biurami projektowymi, projektantami instalacji elektrycznych, generalnymi wykonawcami, inwestorami w regionie Centralnej Polski.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży i/lub doradztwa technicznego w zakresie automatyki lub branży ochrony przeciwpożarowej. Inżynier Sprzedaży ds. Automatyki powinnien posiadac wiedze z zakresu automatyki, projektowanie systemów sterowania,wentylacji. Wymagane jest wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie kierunków technicznych: elektrotechnika, automatyka, elektryka i pokrewne. Znajomość programu AutoCAD ułatwi codzienną pracę oraz języka angielskiego ułatwi codzienną pracę. Poszukujemy osób komunikatywnych, chętnych do rozwoju, zaangażowanych w powierzone zadania. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem oraz chętna do odbywania podróży służbowych.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w znanej marce w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych, realne możliwości rozwoju, dostęp i wsparcie do różnorodnych szkoleń i kursów , pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia, karta sportowa i inne).
Polska
https://www.infopraca.pl/praca/inzynier-sprzedazy-ds-automatyki-wentylacja-przeciwpozarowa/woj-mazowieckie/14344934
Copyright 2009 Top Talent Group Łukasz Zalibowski
Start / Oferty pracy / Profil pracodawców / Rozwój zawodowy / O nas / Kontakt / Regulamin